משלוח מהיר עד הבית ב 30 ש"ח, בקניה מעל 300 ש"ח המשלוח חינם!

> מתנות לגיוס

מתנות לגיוס

מאז שהוא או היא נולדו אנחנו יודעים שיבוא יום והם יתגייסו למען העם והארץ לגאוות כולנו, אבל שום דבר לא מכין אותו באמת לרגע המרגש בו זה קורה. רוצים ללוות אותם עם מתנה לגיוס שהם לא ישכחו לכם? – כאן באתר הבית של 'מתנה קסומה' תמצאו מגוון ענק, שימושי ומקורי של מתנות לגיוס לחיילת או לחייל, עם נופך אישי ייחודי משלכם

סינון המתנות

למי תביאו מתנה?
למי תביאו מתנה?
לכבוד מה המתנה
מתנות לגיוס
לאיפה מתאימה המתנה
לאיפה מתאימה המתנה
איזה מוצר תהיה המתנה
איזה מוצר תהיה המתנה

מתנה לגיוס לבת או לבן – משהו קטן ומרגש שיהפוך את המסע של מתגייס לרך ונעים יותר

המועמד לגיוס עומד לפני מסע מאתגר ומופלא בו זמנית. מסע שיעצב את חייו ויבנה אותו כבן אדם אכפתי, תורם ומסור לעמו ולסביבתו ללא תנאי וללא גבול.

כשזה קורה, אנחנו הקרובים לו ביותר, מתרגשים איתו מאוד. למסע הארוך והמשמעותי הזה הוא או היא יצאו לבד. אנחנו לא נהיה שם לצידם בשטח, אבל כן נשלח איתם מתנת גיוס שתהיה לצידם ותזכיר להם בכל רגע נתון עד כמה הם אהובים עלינו.

מחפשים מתנת גיוס לגברים? מתנת גיוס לחיילת? מתנת גיוס לחברה? מתנת גיוס מצחיקה, או מתנת גיוס מקורית? הגעתם למקום הנכון – אתר הבית של 'מתנה קסומה'

מתנות גיוס למתגייס או למתגייסת של 'מתנה קסומה' – המסר האישי למתגייס שעושה את ההבדל

אנחנו ב'מתנה קסומה' מאמינים שמתנה לגיוס טובה ככל שתהיה, היא כגוף ללא נשמה. ה'נשמה' היא המסר האישי והאמירה המיוחדת שמתלווים למתנה.

זה למה השארנו מקום על כל מתנה למתגייס שאנחנו מוכרים, להדפסה אישית מרגשת, מצחיקה או שנונה – כי תכלס, זה מה שעושה את ההבדל.

אצלנו תמצאו המון סוגי מתנות למתגייס או למתגייסת. מתנה לגיוס לבן או לבת, מתנות לגיוס לחברה הכי טובה, מתנה לגיוס לבן זוג או לבת זוג, מתנת גיוס מצחיקה, מתנת גיוס לחיילת או לחייל ועוד.

הזמינו כעת מתנות למתגייס לגבר או לאישה, או מארזים לגיוס במחיר אטרקטיבי און ליין.

סינון מתנות

למי תביאו מתנה?
למי תביאו מתנה?
לכבוד מה המתנה
לאיפה מתאימה המתנה
לאיפה מתאימה המתנה
איזה מוצר תהיה המתנה
איזה מוצר תהיה המתנה

לא מצאת את מה שחיפשת?

פנה אלינו

נותנים לך? תיקח

יש לנו קהילת מיילים לוהטת ושווה – כל מייל, מתנה קסומה, וכבר על ההתחלה
קבלו 5% הנחה על הקניה הראשונה.
שאני אוותר על הזדמנות?
0