משלוח מהיר עד הבית ב 30 ש"ח, בקניה מעל 300 ש"ח המשלוח חינם!

תקנון האתר

הקדמה

אתר 'מתנה קסומה' (להלן "האתר") השייך ומופעל על ידי חברת 'מ.ק. מתנות ודיגיטל' (להלן "החברה") הוא חנות אינטרנטית לרכישה און ליין של מתנות בעיצוב אישי.
תקנון זה פונה לשני המינים, והשימוש בלשון זכר הוא רק לנוחות הקריאה ובהתאם לכללי השפה העברית.
לפני הגלישה, השימוש והקניה באתר יש לעבור על הכתוב בתקנון זה על כל סעיפיו ומילותיו, בעיון ובמתינות. כל שימוש באתר כפוף לכללים ולתנאים המופיעים בתקנון.
כל שימוש או רכישה באתר מהווה אישור והצהרה של הלקוח על כך שקרא את כל סעיפי התקנון הזה, הבין אותם היטב והסכים להם. התקנון הזה הוא חוזה מחייב בין הגולש, המשתמש והלקוח לבין חברת 'מ.ק. מתנות ודיגיטל'.
חברת 'מ.ק. מתנות ודיגיטל' תוכל לעדכן ולשנות את התקנון הזה מעת לעת בהתאם לשיקול דעתה, מבלי לתת התראה או הודעה מוקדמת למשתמשים באתר.

רכישה באתר

הרכישה באתר מותרת לבעל תושבות ישראלית מגיל 18 ומעלה הרשום עם כתובת מגורים בישראל, ואשר מחזיק בכרטיס אשראי בתוקף שמוכר ומכובד על ידי חברות האשראי במדינת ישראל, ובעל כתובת אימייל/דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט.
הקניה באתר מתאפשרת רק באמצעות כרטיס/מספר אשראי, והעסקה תתבצע בפועל רק לאחר קבלת אישור מטעם חברת האשראי.
אפשר לקנות כל מוצר באתר, בכל זמן, עד שהוא אוזל מהמלאי.
מחירי המוצרים באתר מגלמים בתוכם מע"מ כחוק.
'מ.ק. מתנות ודיגיטל' מחזיקה תמיד בזכות לחסום רכישה ופעילות בחנות האינטרנטי בכפוף לשיקוליה, וכן היא יכולה בכל זמן שתרצה להפסיק שיווק ומכירה של מוצריה השונים.
'מ.ק. מתנות ודיגיטל' עושה הכול כדי לשמור על מלאי תקין של כלל המוצרים, אך עם זאת ייתכנו חוסרים נקודתיים. במקרה בו מוצר אזל או לא נמצא במלאי, תיידע 'מ.ק. מתנות ודיגיטל' את הלקוח ותאפשר לו להחליף למוצר אחר כפי רצונו, או לבטל את העסקה.
כלל התמונות וההדמיות של המוצרים המוצגים באתר הן לצורך המחשה בלבד, ואינם מחייבים את בעלי החברה. החברה תעשה כל מאמץ כדי להציג למשתמשי האתר מידע, תמונות והדמיות מדויקים ככל הניתן על המוצרים השונים.
ט.ל.ח (טעות לעולם חוזרת)

מסירה, איסוף ושילוח הזמנות

'מ.ק. מתנות ודיגיטל' תפעל לספק את ההזמנה לכתובת שהקליד הלקוח, או לנקודת האיסוף או הלוקר שבחר בטופס ההזמנה, באופנים הבאים: במשלוח עד הבית עד – 6 ימי עסקים מגמר תהליך הייצור, במשלוח, בנקודת איסוף או לוקר אוטומטי עד – 5 ימי עסקים מגמר תהליך הייצור, באיסוף עצמי עד – 3 ימי עסקים מגמר תהליך הייצור.
ימי ההספקה כוללים רק ימי עסקים, לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חגים וחגים.
במידה והלקוח מעוניין לאסוף את המוצר עצמאית עליו לציין זאת בתהליך ההזמנה. מסירת ההזמנה תיעשה בתיאום מראש בלבד, בימים א' עד ה' לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חגים, חגים וזמנים חריגים, בין השעות 10:00 ל 17:00. על הלקוח לאסוף את ההזמנה תוך 30 יום, החברה לא מתחייבת לספק את ההזמנה או לתת זיכוי מכל סוג, מעבר לזמן זה.
משלוח עד הבית או משלוח לנקודת איסוף או לוקר אוטומטי תיעשה לפי הכתובת אותו הקליד הלקוח, או נקודת האיסוף או הלוקר שבחר בעת ביצוע ההזמנה. האחריות על נכונות פרטי הכתובת והנייד הוא על הלקוח. במקרה של הקלדה שגויה/חסרה או אי איסוף ההזמנה מנקודת איסוף תוך 7 ימי עסקים, ומלוקר אוטומטי תוך 72 שעות, היא תוחזר לחברה ותחויב על משלוח נוסף.
ההזמנות יישלחו ויסופקו לפי לוח הזמנים שפורט לעיל, אלא אם הלקוח יציין מפורשות בהזמנה על מועד הספקה אחר.
הדיוק בפרטי הכתובת והנייד הוא קריטי להספקה מהירה של ההזמנה. טעות בפרטים אלו עשויה לגרום לעיכובים ולחיובי משלוח נוספים שהלקוח יידרש לשלם.
'מ.ק. מתנות ודיגיטל' לא תישא באחריות במקרים בהם יהיה איחור או עיכוב בהספקת ההזמנה, בשל אירועים חיצוניים שאינם בשליטת החברה, ומקרי כוח עליון.
הלקוח צריך להיות זמין טלפונית לשליח, כדי שההזמנה תסופק בזמנה.

ביטול עסקה ומדיניות החזרות

'מ.ק. מתנות ודיגיטל' מייצרת מתנות בהתאמה אישית, ולפי חוק הגנת הצרכן, התשמ"א (1981), לצרכן אין זכות לבטל עסקה בה נקנה מוצר שמיוצר במיוחד בעבורו. למרות זאת מאפשרת החברה לבטל עסקה עד השלב בו תאושר סופית על ידי הלקוח ההדמיה להדפסה או חריטה על המוצר. לאחר אישור ההדמיה לא יתאפשר לבטל את ההזמנה בהתאם לחוק שהובא לעיל.
החזרת מוצר תתאפשר רק במקרים הבאים: המוצר הגיע פגום ללקוח, בוצעה הדפסה או חריטה שגויה של מלל על המוצר במקרה בו הטעות האמורה היא של החברה ולא של הלקוח, המוצר שונה בצורה משמעותית מבקשת הלקוח.

שירות לקוחות

אפשר לפנות לחברה לקבלת שירות לקוחות באמצעות נציג מטעם החברה, בכל שאלה, בירור או תיקון, במגוון דרכי ההתקשרות המופיעות באתר ובמספר הטלפון: 0527157745.

שמירה על פרטיות ואבטחת מידע

חברת 'מ.ק. מתנות ודיגיטל' רשאית להשתמש במידע האישי שהלקוח מילא בטופס ההזמנה, לצורך מתן השירות והמידע שהלקוח ביקש לקבל. מידע אישי זה לא יימסר או ייחשף לאף גורם או גוף אחר.
חברת 'מ.ק. מתנות ודיגיטל' נוהגת ברגישות ובזהירות בפרטים האישיים של לקוחותיה, תוך שימוש במגוון אמצעים מקובלים בתחום אבטחת מידע ושמירה על פרטיות. במקרים חיצוניים שאינם בשליטת החברה או שמקורם בכוח עליון, לא תישא החברה באחריות על כל סוג שהוא של נזק, ישיר או עקיף, שייגרם ללקוח, במידה ומידע אישי זה יצא משליטתה או ייעשה בו שימוש לא חוקי.
חברת 'מ.ק. מתנות ודיגיטל' עושה שימוש בפרטים האישיים וגם כאלה שאינם אישיים של הלקוחות גם כדי להציע דרך הודעות מייל, מסרונים ושיחות טלפון ועוד שלל דרכים, שירותים ומידע נוספים שהחברה חושבת שיהיו לטובת ולתועלת לקוחותיה.
ללקוח שמורה הזכות לבקש את הסרת פרטיו האישיים מרשימות התפוצה של החברה ומכל מערכותיה באמצעות הדרכים הבאות: החזרת מייל לחברה עם פרטיו לצד בקשת הסרה, הודעת הסרה דרך 'צור קשר' באתר, בקשת הסרה טלפונית באמצעות נציג שירות לקוחות מטעם החברה.

מדיניות אחריות

האחריות על המוצרים שנמכרים על ידי חברת 'מ.ק. מתנות ודיגיטל' היא בהתאם למדיניות האחריות של הספקים השונים שמספקים לנו את המוצרים.
האחריות תחול רק במקרה בו הלקוח יציג הוכחת קנייה מקורית. חברת 'מ.ק. מתנות ודיגיטל' רשאית לדרוש מהלקוח להוכיח שהוא הרוכש המקורי של המוצר הפגום.
במקרים בהם חלה אחריות על מוצר, המוצר יתוקן או יוחלף במוצר אחר. החובה של חברת 'מ.ק. מתנות ודיגיטל' לא תעלה באף מקרה על המחיר המקורי ששולם על המוצר הפגום.

קניין רוחני

קניין רוחני
חברת 'מ.ק. מתנות ודיגיטל' מחזיקה בכל זכויות הקניין הרוחני באתר ובחנות האינטרנטית.
אין לשכפל, להעתיק, להפיץ, להשתמש או לפרסם בכל צורה, אופן או דרך כלשהי, טקסט, תמונות, גרפיקה, סמלים ומידע מהאתר או החנות האינטרנטית, להוציא מקרים בהם התקבלה לכך הסכמה כתובה וחתומה מטעם חברת 'מ.ק. מתנות ודיגיטל'.
כל משפט/תמונה וכדו' שהלקוח מבקש לחרוט/להדפיס על המוצר הוא באחריותו בלבד והרי הוא כמצהיר שאין בבקשתו מניעה של זכויות יוצרים או כל קניין רוחני אחר.

נותנים לך? תיקח

יש לנו קהילת מיילים לוהטת ושווה – כל מייל, מתנה קסומה, וכבר על ההתחלה
קבלו 5% הנחה על הקניה הראשונה.
שאני אוותר על הזדמנות?
0